Дмитро Лунін розповів, як не піддатися дезінформації

Дата: 03.05.2022 14:00

В умовах військової агресії Україна вимушена протидіяти ворожій пропаганді та дезінформації. Агресивні дії з боку росії мають на меті дестабілізувати суспільство та змусити українців сумніватися у своїх силах і готовності захищатися.

«Ворог атакує нас не тільки танками і гарматами, а й щодня поширює неправдиву інформацію. Не дамо йому можливості зломити нас ні психічно, ні фізично. Візьміть на озброєння ці поради та діліться ними з друзями й рідними», – сказав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

За його словами, щоб не піддатися дезінформації потрібно дотримуватися кілька простих правил:

Не вірте заявам представників РФ. Вони відверто брешуть про те, нібито українські воїни масово здаються в полон.

Звіряйте кожну тривожну новину з офіційними джерелами.

Не піддавайтеся паніці, яку намагаються поширювати в соцмережах.

Перевіряйте інформацію з анонімних телеграм-каналів. Дехто з них виконує завдання ворога.

Якщо отримали важливу інформацію, перевірте її джерело та чи опублікована вона на офіційних ресурсах української влади.

Не поширюйте інформацію про переміщення українських військ.

Якщо зник інтернет або сторінки держорганів були зламані, вмикайте суспільне мовлення.

Зберігайте самоконтроль, єдність та підтримуйте один одного.