В області розпочата виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за квітень 2022 року

Дата: 05.05.2022 11:00

Департаментом соціального захисту населення у зв'язку із закінченням опалювального сезону скоординовано роботу рай(міськ) управлінь соціального захисту населення області з метою проведення розрахунку розмірів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за квітень поточного року.

За квітень 2022 року житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг розраховано 165,3 тис. сімей.

4 травня 2022 року в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій в повному обсязі.

5-6 травня 2022 року кошти будуть перераховані на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах та АТ «Укрпошта» для проведення виплати.

Одержувачам пільг та субсидій, які отримують допомогу через виплатні об'єкти АТ «Укрпошта» виплата буде проведена з 6 по 25 травня згідно графіку доставки.

Пільги у грошовій безготівковій формі будуть перераховані надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» до 18 травня. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги АТ «Ощадбанк» направить одержувачам субсидії СМС повідомлення.

Департамент соціального захисту населення

Полтавської ОВА