«7, 8 та 9 травня комендантська година триватиме з 21:00 до 07:00», – Дмитро Лунін

Дата: 06.05.2022 11:00

До уваги жителів Полтавської області!

7, 8 та 9 травня комендантська година триватиме з 21:00 до 07:00. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«7, 8 та 9 травня комендантська година триватиме з 21:00 до 07:00. У ці дні не плануємо офіційних заходів, але доступ до пам’ятників та меморіалів Другій світовій війні не закриваємо», – повідомив Дмитро Лунін.

За його словами, вшанувати пам'ять полеглих у Другій світовій війні може кожен, але поза комендантською годиною та за відсутності повітряних тривог».

«Однак нагадуємо всім жителям області, що ворог дуже підступний і може спеціально використати День пам’яті та примирення для обстрілів і провокацій, – підкреслив Дмитро Лунін, – бережемо себе та своїх близьких! Слава Україні!».