За період війни на Полтавщині сирена повітряної тривоги лунала 331 раз

Дата: 25.05.2022 11:00

Сьогодні минає 90-й день війни з росією. Три місяці героїчної боротьби українського народу… Полтавщина має свою задачу – забезпечувати надійний тил. Однак окупанти не дають спокою й жителям нашої області. Полтавщина зазнає ракетних ударів. А сирена повітряної тривоги стала для нас буденною. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«За цей час лише дві доби минули без сирен – 26 та 27 лютого. 331 раз ми чули сигнал повітряної тривоги. Загалом тривоги тривали 317 годин та 51 хвилину. Тобто більше 13 діб. Але ми все витримаємо й нічого не забудемо окупанту!», - розповів Дмитро Лунін.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.