Правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 25.05.2022 15:00

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України зросла внутрішня міграція, а отже необхідність пошуку місця роботи.

У зв’язку з цим, Проєктом „Українцям про Європейський Союз” спільно з Міжнародною організацією з міграції розроблено інформаційні матеріали, направлені на попередження та уникнення потрапляння у злочини пов’язані з торгівлею людьми.

Інформація щодо основних маркерів безпеки - правил, яких слід дотримуватися у різних ситуаціях, щоб не стати жертвами торгівлі людьми під час війни та не потрапити у трудове або сексуальне рабство:

Вам завжди є куди звернутись за допомогою:

15-47 - урядова «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

0-800-500-33-53 або 116-123 - національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Подбайте про власну безпеку!

Департамент соціального захисту населення