Полтавщина завершила посівну кампанію, – Дмитро Лунін

Дата: 26.05.2022 13:00

Аграрії області посіяли 1402,6 тисячі гектарів сільськогосподарських культур. Це 100% запланованих під посів площ. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Полтавщина завершила посівну кампанію. Ранніх зернових та зернобобових посіяли 91,9 тис. га, соняшнику – 384,2 тис. га, цукрового буряку – 20,2 тис. га, ярого ріпаку – 800 га. Картоплі посадили 54,2 тис. га. Гречки посіяли 2,5 тис. га, проса – 5,4 тис. га. Кукурудзи – 621,6 тис. га, сої – 122,1 тис. га, – поінформував Дмитро Лунін. – Але тепер головне попереду. Виростити та зібрати врожай. Я впевнений, що Полтавщина і з цими завданнями впорається, як і з посівною кампанією. Дякую всім аграріям, які щодня невтомно працюють на благо своєї громади, області та України. Ви одні з героїв сьогодення».

Очільник області наголосив, що Полтавщина тримає продовольчий фронт.