Пересування маломірних плавзасобів на водоймах країни під час воєнного стану заборонено

Дата: 09.06.2022 10:00

Враховуючи постійні військові дії у нашій країні, обласними військовими адміністраціями встановлено додаткову заборону на пересування маломірних плавзасобів на каскаді Дніпровських водосховищ (Київське, Канівське, Кременчуцьке, Кам’янське, Дніпровське та Каховське) на весь період воєнного стану.

Водночас Державною прикордонною службою на такий же період встановлено заборону пересування маломірних плавзасобів у Чорному морі, Дністровському, Будацькому лиманах, р. Дунай та р. Дніпро у межах Чернігівської області.

Закликаємо до відповідальності та дотримання встановлених обмежень, адже життя та здоров’я людей – це головна цінність для України, що концептуально відрізняє нас від агресора.

Державне агентсво меліорації та рибного господарства України