З Днем родини!

Дата: 08.07.2022 10:00

Сьогодні уся країна відзначає День родини.

Родина для українців – це та основа, на якій будується добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.

Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в родині. В родині  дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини, набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.

Дозвольте побажати вам та всім вашим рідним миру, спокою,  міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ