16 липня – 32-а річниця від дня проголошення Декларації про державний суверенітет України

Дата: 16.07.2022 11:00

Шановні співвітчизники! 16 липня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Цього дня виявом політичної волі розпочато практичну реалізацію одвічного прагнення українців на власну суверенну національну державу.

Цей документ став «зеленою картою» розбудови незалежної України.

Незважаючи на зусилля радянського центру, які були спрямовані на нівелювання положень Декларації, саме боротьба за їх реалізацію врешті призвела до прийняття Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.

32 роки тому ми отримали передумови до незалежності, яку ми зберігаємо, стримуючи збройну агресію північного сусіда.

Ми маємо усвідомлювати, що сьогоднішній і завтрашній день Української Держави залежить особисто від кожного із нас. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця – ось запорука розвитку країни.

У цей день зичимо один одному миру, злагоди та єдності. Нехай палає серце вогнем любові до рідної землі і ненавісті до загарбників, і з кожним подихом здіймається з новою силою заради майбутнього Української держави.

Слава Україні!

Дмитро Лунін,