Як не стати жертвою торгівлі людьми

Дата: 28.07.2022 14:00

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України, яка посилюється з кожним днем, в державі продовжують розгортатися динамічні процеси внутрішньої міграції.

За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», ще наприкінці березня більше половини українців втратили роботу, очевидно, що внутрішньо переміщені особи є однією з найбільш уразливих соціальних груп, які можуть стати жертвами шахрайства чи злочинів.

Люди, що втратили усе, через розпач та невизначеність щодо можливості забезпечити своїх близьких та дітей, можуть стати легкою здобиччю для злочинців та аферистів.

Як не стати жертвами торгівлі людьми та не потрапити у трудове або сексуальне рабство, та на яких умовах треба погоджуватись на працевлаштування, вимушений переїзд, пошук житла – у відео проєкту «Українцям про Європейський Союз» спільно з Міжнародною організацією з міграції.