Огляд стану довкілля Полтавської області за червень 2022 року

Дата: 29.07.2022 14:00

У даному аналітичному огляді наводиться узагальнена інформація щодо забруднення атмосферного повітря Полтавської області, радіаційного стану, стану забруднення поверхневих вод за червень 2022 року.

Аналіз стану атмосферного повітря публікується на основі даних спостережень за вмістом забруднюючих речовин у м.Полтава, м.Кременчук та м.Горішні Плавні на 9 постах спостереження, наданих Полтавським обласним центром з гідрометеорології − Полтавською та Кременчуцькою лабораторіями спостережень за забрудненням атмосферного повітря:

- у місті Полтава – пост №1 (просп.Першотравневий, 20), пост №3 (вул.Зіньківська, 2), пост №6 (вул.І.Мазепи, 45), пост №7 (вул.Заводська, 1);

- у місті Кременчук – пост №1 (вул.Молодіжна, 9), пост №2 (вул.Лікаря О.Богаєвського, 2), пост №4 (вул.Шевченка, 22/30), пост №5 (вул.Приходька, 89);

- у місті Горішні Плавні – пост №1 (вул.Добровольського, 6). Аналіз радіаційного забруднення повітря здійснено на основі даних Полтавського обласного центру з гідрометеорології, на 5 пунктах спостереження Полтавської області − метеостанції: м.Гадяч, м.Лубни, м.Кобеляки, смт.В.Поділ та ЦГМ Полтава.

Аналіз стану забруднення поверхневих вод наведено за даними спостережень за вмістом гідрохімічних показників, які надані Регіональним офісом водних ресурсів у Полтавській області та ДУ «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (Кременчуцький районний відокремлений підрозділ). Аналіз впливу на довкілля діяльності підприємств – найбільших забруднювачів проводився за інформацією, яка надійшла від ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

Долучення Розмір
analitdovidka_poltavska_cherven_2022.pdf 939.62 КБ