Не додавай роботи тим, хто рятує життя – не порушуй Правил дорожнього руху

Дата: 04.08.2022 12:00

Війна додала роботи медикам, поліцейським і рятувальникам. Звичний аврал справ поповнився пораненими, завалами зруйнованих будинків, викликами на підозри мінувань… Це те, де вони незамінні, де дорога кожна секунда для порятунку життів.

В умовах війни допомога кожного з нас ? це не додавати роботи тим, хто рятує життя українців. Зокрема, дотримання правил дорожнього руху стало ще важливішим. Наш щоденний внесок у місію рятувальників, медиків та поліції – не стати винуватцем ДТП і дотримуватися Правил дорожнього руху. До того ж, це до снаги кожному.

«Не додавай роботи» – спільна інформаційна кампанія Центру демократії та верховенства права і креативного агентство Provid у межах Кампанії «За безпечні дороги».