Молодь за безпеку дорожнього руху

Дата: 05.08.2022 12:00

На фоні воєнних подій поліцейськими спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху. Трагічним фактом залишається і той, що в аваріях продовжують гинути діти.

МБФ Допомоги постраждалим внаслідок ДТП пропонує до уваги соціальні відео-ролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу.

Особлива важливою тема попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей та дорослих постає напередодні нового навчального року, коли діти після канікул, маємо надію, зможуть піти до школи.