Дмитро Лунін закликав жителів Полтавщини бути максимально пильними й обачними 23 та 24 серпня

Дата: 23.08.2022 09:00

Масштабних та велелюдних заходів на Полтавщині 23 і 24 серпня цьогоріч не проводитимуть. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Отримую багато запитань про проведення масових заходів протягом найближчих двох днів. Усі ви бачите й читаєте в новинах про можливі посилення ризиків терористичних загроз і ракетних ударів від російських окупантів. У ці дні маємо бути особливо обережними й відповідальними. Ворог буде намагатися нам зіпсувати свята, – закликав Дмитро Лунін. – Дотримуємося вимог законодавства й обмежень воєнного стану, виконуємо загальнодержавні рекомендації. Масштабних та велелюдних заходів на Полтавщині 23 і 24 серпня цьогоріч не проводитимемо».

Крім того, Дмитро Лунін звернувся до всіх жителів і гостей області, бути максимально пильними й обачними! Уникати скупчень людей, дотримуватися заходів безпеки. Не нехтувати сигналами повітряної тривоги!

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.