Аграрії Полтавщини завершили жнива

Дата: 25.08.2022 10:00

До Дня Незалежності України аграрії Полтавщини завершили жнива. Намолотили 1,5 млн тонн зерна, з них 1,1 млн тонн пшениці. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Аграрії Полтавщини зробили символічний подарунок до Дня Незалежності України – завершили жнива. Намолотили 1,5 млн тонн зерна. З них 1,1 млн тонн пшениці, – розповів Дмитро Лунін. – Цього року аграрії долали і воєнні виклики, й погодні. Як усі українці, мужньо тримали стрій, бо розуміли велику відповідальність. Слава нашим аграріям! Слава Україні!».

Також в області зібрали 348 тис. тонн ячменю, 21 тис. тонн гороху, 13,6 тис. тонн жита, 9 тис. тонн вівса, й 69,6 тис. тонн ріпаку.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.