Привітання начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна із Днем Знань

Дата: 01.09.2022 11:00

Дорогі діти! Учні, студенти!

Шановні педагоги, викладачі, батьки!

1 вересня - День Знань, завжди особливо урочистий і хвилюючий.

Війна не в змозі зруйнувати передчуття нового старту у незвіданий, цікавий Світ Знань. Жодні перешкоди не завадять прагненню нашого молодого покоління впевнено йти шляхом пізнання до нових звершень, до перемог.

Наша молодь надзвичайно талановита та високо ерудована. Вона формує гідне сьогодення і майбутнє України.

У цьому році 1 вересня не схоже на свято попередніх років. Вже півроку ми живемо в умовах повномасштабної війни. Освітяни стали Героями освітнього фронту! Дякую усім і кожному, хто вчинками і згуртованістю у надскладні часи долучився до освітнього фронту і гідно його тримає.

Щиро радію, що наперекір війні ми розпочинаємо навчальний рік. Переконаний, що він буде безпечний для кожного учасника освітнього процесу.

Звертаюсь до наймолодших учнів, до першокласників! Для вас це особливо зворушлива подія: перша сходинка у доросле життя. Ви станете членами дружньої  шкільної родини, адже шкільна дружба – на все життя!

Нехай у Вашому житті завжди буде можливість вчитися і знаходити знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи.     Зичу ніколи не втратити прагнення до пізнання і мудрості! Усім у новому навчальному році вдалого старту з вірою в Перемогу! Слава Україні!

Дмитро ЛУНІН,

начальник Полтавської обласної військової адміністрації