У громадах області триває ямковий ремонт місцевих доріг

Дата: 02.09.2022 08:00

У територіальних громадах Полтавської області триває ямковий ремонт місцевих доріг. Нині щодня на автошляхах працюють 12-13 бригад підрядних організацій і 60 одиниць техніки, укладають понад 400 тонн гарячої асфальтобетонної суміші. Близько 60% від загального об’єму ремонтів уже виконали.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Громади розуміють, наскільки важливе нормальне дорожнє сполучення й спрямовують кошти на оновлення автошляхів. Цього року це зробила 31 громада: визначила ділянки й виділила кошти. Трійка лідерів за співпрацею з Агентством місцевих доріг Полтавщини – Сенчанська, Лохвицька й Великосорочинська громади, – зауважив Дмитро Лунін. – Попри війну, дороги ремонтувати необхідно. Це наша безпека! Все буде Україна!».

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.