Інсулін за програмою «Доступні ліки» на Полтавщині видає більше 200 аптек

Дата: 07.09.2022 10:00

Держава забезпечує ліками українців, які цього потребують. В умовах воєнного стану продовжує працювати Програма «Доступні ліки».

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив, що в області отримати інсулін можна у понад 200 аптеках та аптечних пунктах.

Дізнатись про наявність інсуліну можна за посиланням – bit.ly/apteky_insul.

Список аптек постійно оновлюється та поповнюється. Але перед тим, як іти до аптеки, можна подзвонити туди та уточнити наявність ліків. Також аптеки з інсуліном можна знайти за допомогою сервісу – Tabletki.ua.

Якщо ви ще не отримуєте інсулін у межах програми «Доступні ліки» «+Інсуліни»?

- Зверніться до ендокринолога;

- Він створить план лікування в електронній системі охорони здоров’я і випише перший рецепт;

- Коли є план лікування, можна у подальшому звертатися до сімейного лікаря, терапевта чи педіатра.

Переселенці можуть звернутися до будь-якого іншого лікаря первинної медичної допомоги, а також до ендокринолога. Лікар випише електронний рецепт, у разі відсутності доступу до електронної системи – паперовий, поставить підпис і печатку.