Як ВПО отримати медичну допомогу?

Дата: 27.09.2022 12:00

Внутрішньо переміщені особи мають можливість отримати безоплатні ліки та гарантовану державою медичну допомогу.

Незалежно від зареєстрованого місця проживання, ви можете отримати  медичну допомогу в будь-якому закладі охорони здоров’я, який має договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ) та має ось таку позначку.

У випадках невідкладних станів – телефонуйте 103, кажіть причину звернення, адресу, куди необхідно приїхати, ваше ім’я та контактний номер. Виклик швидкої допомоги за номером 103 безкоштовний незалежно від місця знаходження в Україні та наявності декларації.

У випадках потреби в амбулаторній допомозі, уточнити перелік медичних закладів, які працюють із НСЗУ, ви можете за номером 16-77 (контакт-центр НСЗУ).

На час дії воєнного стану для отримання первинної медичної допомоги декларація з лікарем не потрібна.