Полтавців попереджають про нову хвилю COVID-19

Дата: 27.09.2022 16:00

Кількість нових випадків захворювання на COVID-19 щоразу збільшується. Лише за минулий тиждень захворіли 2260 людей.

Як наголосив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, коронавірус набув усіх ознак сезонного захворювання. І зараз є всі підстави говорити, що Україна наближаємося до нової хвилі.

«Країна воює. Наші лікарні рятують військових і цивільних. Тому важливо мінімізувати навантаження на медиків через ковід. Найбільш ефективний спосіб – вакцинуватися, зробити бустерну дозу»,– зазначив Дмитро Лунін.

Нині в області працюють 124 пункти при амбулаторіях і центрах ПМСД. Наявні дві вакцини: Comirnaty (Pfizer) та CoronaVac. Першою бустерною дозою в області вже вакцинувалися 126 тисяч людей, другою – 1300.