Департамент соцзахисту населення інформує:  прийом повторних заявок для отримання виплати ВПО продовжать до 01 грудня

Дата: 29.09.2022 12:00

Внутрішньо переміщені особи, які до 30 квітня 2022 року подавали заяву на оформлення державної допомоги на проживання через застосунок Дія, але з технічних причин не отримали її зможуть повторно подати заяву до 1 грудня 2022 року.

Відповідні законодавчі зміни Уряд затвердить найближчим часом. Наразі прийом заяв триває до 1 жовтня.

Для подання заяви необхідно особисто звернутися до органу соцзахисту за місцем фактичного проживання та, за наявності технічної можливості, надати на фізичному носії факт підтвердження (скрін-шот) подання заяви до 30 квітня через Дію.

Виплата для ВПО на проживання є фінансовою підтримкою від держави, для осіб, які після введення воєнного стану перемістились з території, де проводяться бойові дії, але перебувають в Україні, в розмірі 2 тис. грн для дорослого громадянина і 3 тис.грн для дітей та осіб з інвалідністю.

Директор Департаменту соцзахисту населення Полтавської ОВА

Людмила Корнієнко