ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 16.09.2022 10:00

Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради просить вносити пропозиції та зауваження до перейменування вулиць населених пунктів Великосорочинської громади до 15 жовтня 2022 року в письмовій формі за адресою: вул. Гоголя, 26, с.Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Проєкт запропонованих назв вулиць додається.

Перелік топонімів Великосорочинської сільської ради, які звеличують, увіковічують, пропагують або символізують державу-окупанта або її визначні, пам’ятні, історичні та культурні місця, дати, події, її діячів

Варіанти назв вулиць в селі Великі Сорочинці