Привітання з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2022 08:00

Шановні освітяни Великосорочинської сільської територіальної громади!

За чудовою традицією у першу неділю жовтня ми зі словами вдячності й любові звертаємося до Вас – людей, які обрали благородну професію педагога.  Саме від Вчителя, його професійних і людських якостей, багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни. Ви – головне багатство нашої освітньої системи. Завдяки Вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи і дітей розкриваються і реалізуються здібності учнів. Ви допомагаєте хлопцям і дівчатам визначити своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях. Ви активно впроваджуєте педагогічні інновації, які сприяють широкому поширенню досвіду та знань.

У цей святковий день хочеться висловити сердечну вдячність за Вашу натхненну, самовіддану  і невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку. Нехай тепло душі, яке Ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров’ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім’я майбутнього нашої громади та України.

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ