Важлива інформація для отримувачів житлових субсидій

Дата: 10.10.2022 12:00

Органи соцзахисту населення наразі проводять підготовчу роботу для перерахунку розмірів цих виплат на опалювальний період. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Хто вже отримує житлову субсидію, додатково звертатися й подавати документи не потрібно – перерахунок відбудеться автоматично. Хто не отримує й не звертався, може це зробити будь-коли, але щоб субсидію призначили на весь опалювальний період, потрібно подати документи до 15 грудня», – розповів Дмитро Лунін.

Уряд із 1 грудня передає функції з призначення житлових субсидій і пільг від органів соцзахисту до Пенсійного фонду. Для населення нічого не змінюється, механізм нарахування й виплати залишається. Змінюється лише орган, який виконує ці функції.

Для призначення житлової субсидії потрібно подати заяву й декларацію одним із наступних способів:

- особисто звернутися у профільний підрозділ сільської, селищної, міської рад своєї громади чи ЦНАП або в електронній формі через Портал Дія – незалежно від місяця звернення;

- поштою до органу соціального захисту населення за місцем проживання – до 30 листопада 2022 року;

- поштою або особисто до сервісного центру Пенсійного фонду України, в електронній формі через вебпортал електронних послуг ПФУ та мобільний додаток ПФУ – з 1 грудня 2022 року.