«Місцями в оперативному режимі можливі тимчасові відключення електроенергії на Полтавщині», – Дмитро Лунін

Дата: 11.10.2022 13:00

Місцями в Полтавській області в оперативному режимі можливі тимчасові відключення електроенергії.  Такі заходи дозволять зменшити навантаження на мережу.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Отримую від людей багато запитань про те, чи будуть на Полтавщині тимчасові відключення електроенергії. Зараз в області відновили світло- та водопостачання. Але по всій країні ремонтні бригади продовжують цілодобово відновлювати систему, щоб якомога швидше забезпечити надійне електропостачання. Для цього може знадобитися додаткове обмеження споживання, – зауважив Дмитро Лунін. – Тому місцями в оперативному режимі можливі тимчасові відключення, щоб зменшити навантаження на електромережу».

Вони триватимуть не більше кількох годин. Це необхідний для енергосистеми процес, який зберігає її баланс і пришвидшує відновлення.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.