«Зелена країна»: скільки висаджено нового лісу протягом тижня на Полтавщині

Дата: 21.10.2022 08:00

У рамках програми Президента України «Зелена країна» державні лісогосподарські підприємства області розпочали осінню лісокультурну кампанію. Протягом першого тижня до висадки лісів включилися Державне підприємство «Полтавське лісове господарство та Державне підприємство «Миргородське лісове господарство».

Загалом уже висаджено 100 тисяч сіянців. Про це повідомив на своїй сторінці головний лісівник області Іван Гришко:

«Плюс 100 тисяч нових дерев висадили протягом тижня на Полтавщині. Попри постійну повітряну загрозу, ми тримаємо стрій та висаджуємо нові ліси. У рамках програми Президента України #Зелена_країна державні лісогосподарські підприємства області проводять осінню лісокультурну кампанію. Уже маємо перші сто тисяч висаджених сіянців».

Нагадаємо, навесні цього року лісівники Полтавщини висадили 5,2 млн сіянців деревних рослин.