На Полтавщині переселенці отримали 620 мільйонів гривень допомоги від міжнародних організацій

Дата: 27.10.2022 14:00

Міжнародні організації стали надійними партнерами України у цей важкий час. Як і держава, вони допомагають грошима нашим переселенцям на Полтавщині.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомив, що міжнародні організації розподілили 620 мільйонів гривень для переселенців, що нині проживають в області.

«Зокрема 502 млн грн спрямували міжнародні донори: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, Товариство Червоного Хреста України, ЮНІСЕФ. Щоб отримати ці виплати, переселенці подавали заяви через портал єДопомога. Окрім того, БФ «Карітас Полтава» в межах співпраці з ОВА надав екстрену грошову допомогу переселенцям на 118 млн грн, – розповів Дмитро Лунін.

Крім того, БФ «Карітас Полтава» уже розпочав прийом документів на компенсацію витрат на опалення й оренду житла (https://t.me/DMYTROLUNIN/4633).