На Полтавщині сьогодні аварійні відключення світла

Дата: 02.11.2022 12:30

Через напружену ситуацію в енергосистемі «Укренерго» застосувало  аварійні відключення в кількох областях України. Це стосується і Полтавщини.

«На жаль, графіків погодинних відключень сьогодні для підтримки стабільної роботи енергосистеми недостатньо. Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» вимушений надати з 11:00 операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання всіх категорій споживачів у Сумській, Харківській та Полтавській областях. Дію графіків погодинних відключень в цих областях тимчасово припинено», – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в «Полтаваобленерго»  з 10:46 в області почалися аварійні відключення світла. Дія графіку погодинного відключення тимчасово припинена.

Це дає можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням споживачів.

Підписуйтесь на соцмережі НЕК “Укренерго”, щоб бути в курсі офіційної інформації:

Та сайт  "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"