ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА

Дата: 09.11.2022 16:00

Миргородським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки з 01 листопада 2022 року розпочато роботу з відбору кандидатів  на військову службу за контрактом громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України віком від 18 до 45 років осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України які мають вищу, професійно – технічну, повну або базову загальну середню освіту та проходили або не проходили раніше військову службу.

Вимоги до кандидатів:

• придатність до військової служби за станом здоров’я;
  • придатність до військової служби за професійно – психологічними якостями;
  • фізична підготовленість;
  • психологічна стійкість;
  • мотивація до військової служби;

Перший контракт укладається на термін три роки.

Особам, які укладають контракт на проходження військової служби законодавством України передбачено ряд заохочувальних факторів, матеріальних пільг та соціальних гарантій серед яких:

• за укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду у розмірі восьми прожиткових мінімумів станом на 01 січня поточного року;
  • військовослужбовці забезпечуються речовим майном;
  • щомісячно виплачується грошове забезпечення у розмірі 12 – 14 тисяч гривень, у залежності від посади та роду військ;
  • на період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил України виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 тисяч гривень щомісячно , а тим з них,  які беруть безпосередню участь у бойових діях – 100 тисяч гривень;
  • військовослужбовці Збройних Сил України забезпечуються безкоштовним медичним обслуговуванням та пільговим санаторно – курортним лікуванням, виплачується грошова допомога на оздоровлення та для вирішення соціально – побутових питань.

Підготовка військовослужбовців буде проводитися в навчальних центрах за кордоном.

З питань укладання контракту звертайтеся за адресою:

місто Миргород, вулиця Гоголя, будинок 150, Миргородський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, індекс 37602, телефон (05355) 4-60-24, та 0503080549