В обласному центрі продовжується акція «Флікер – твій рятівник»

Дата: 11.11.2022 08:00

У темний час доби водії не завжди можуть вчасно помітити пішохода, якщо той не має світловідбивного елемента на собі.

У Полтаві працівники обласної адміністрації роздавали містянам світловідбивні брелки та браслети в межах акції «Флікер – твій рятівник».
«Нині люди не задумуються чи помітні вони на дорозі. Більшість ходять в темному одязі, який не помітний для водіїв, – говорить головний спеціаліст Управління інфраструктури та цифрової трансформації ПОВА Олексій Букань. – Якщо людина має світловідбивні елементи на одязі, то її видно на відстані 100 м».
Також працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ПОВА спілкувалися з перехожими, говорили про необхідність дотримання правил дорожнього руху, наголошували на важливості розміщення світловідбиваючих елементів на одязі, особливо для дітей.