ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕФОРМУВАННЯ ДФТГ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ ОБОРОНИ

Дата: 15.11.2022 16:00

Відбувається реформування ДФТГ для ефективного управління Силами оборони

В Україні йде реформування ДФТГ. Процес триває і на Потавщині - сімдесят дві ДФТГ об’єднають у чотири. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Застосовується районний принцип: на один район – одне добровольче формування територіальних громад. Тож 72 ДФТГ в області об’єднаються в чотири. Водночас вони не розформовуються, а стають відокремленими підрозділами», - розповів Дмитро Лунін.

За його словами, із цього питання облвійськадміністрація уже провела нараду з командувачем ОТУ «Суми» генерал-майором Олександром Нестеренком, із керівництвом нашої 116-ї бригади ТрО.

«Цього тижня начальники РВА мають провести наради з головами громад щодо взаємодії з командирами ДФТГ щодо подальшого існування, взаємодії, фінансування та інших питань», - додав Дмитро Лунін.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.