Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з Днем працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 08:00

Шановні аграрії!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо нашої країни, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.

Бажаю всім успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя Вам і Вашим родинам.

Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ