Важлива інформація!

Дата: 23.11.2022 09:00

В умовах воєнного стану мешканці громади, як і всі українці, очікують на складну зиму. Це пов’язано з дефіцитом енергоресурсів, а також руйнуванням електричних мереж. Виникла необхідність забезпечення будівель альтернативним  автономним опаленням твердопаливними котлами, що потребують використання дров.

Щоб максимально спростити і прискорити процес заготівлі сировини необхідне придбання причепного бензинового гідравлічного колуна. Модель має відповідати потребам замовника - компактні габарити, які обмежені розмірами приміщення для зберігання техніки (довжина не більше 3,2 м., ширина-до 1,2 м., ), велика потужність ( 9 к.с. ), висока продуктивність ( 2,5-3,0 скл.м. ), якісна станина, а також простота запуску та користування механізмом. Завдяки своїй мобільності даний причіпний дровокол може використовуватися за потреби в місцях вирубки, а також в різних населених пунктах нашої громади.