У ПОЛТАВІ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «16 ДНІВ АКТИВІЗМУ ПРОТИ ГЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА»

Дата: 28.11.2022 12:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

У Полтаві провели акцію «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

Від 25 листопада до 10 грудня у всьому світі відзначаються «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

Днями в Полтаві проведено тематичну акцію, організовану Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні - UNFPA Ukraine , за підтримки British Embassy Kyiv у партнерстві з Департаментом культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради, підрозділами Національної поліції України в Полтавській області за участі муніципальної Тато-школи "ТАТОhub Полтава" та Мобільних бригад соціально-психологічного реагування на домашнє насильство, створених UNFPA.

Також усі охочі можуть зіграти в інтерактивну гру. Посилання на гру: https://16days2022.rozirvykolo.org