МАКСИМ КАЛІНІН ОЗНАЙОМИВСЯ ІЗ РОБОТОЮ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ В МИРГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 01.12.2022 14:00

Максим Калінін ознайомився із роботою Пунктів незламності в Миргородському районі

29 листопада заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін у межах робочої поїздки оглянув Пункти незламності у Білоцерківській, Миргородській та Великосороченській  громадах.

Пункти незламності створені у приміщенні районної військової адміністрації, закладах освіти та будинках культури.

Вони працюють і надають базові послуги – електрику, тепло, воду, живлення для мобільних пристроїв, мають місця для відпочинку та мам і дітей.

«Сьогодні ознайомився з роботою 7 Пунктів незламності в Миргородському районі. Наразі в них є умови для того, щоб на випадок вимкнення світла, люди могли тут погрітися та підзарядити телефон, – зазначив Максим Калінін. – Ці пункти працюють цілодобово, всім необхідним їх забезпечують територіальні громади».

Для забезпечення містян безперебійним доступом до мережі інтернет у Миргороді деякі Пункти незламності уже обладнані станціями супутникового інтернет-зв’язку Starlink.