РОЗ’ЯСНЕННЯ ПРО НОВІ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ

Дата: 06.12.2022 08:00

Роз’яснення  про нові графіки погодинних відключень

У Полтавській ОВА детально інформують про алгоритм нових графіків погодинних відключень.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Ще раз хочу пояснити про нові графіки погодинних відключень, бо отримую від вас уточнювальні запитання. Цей день реорганізаційний, тому сьогодні графіки не збігаються, – зауважив Дмитро Лунін. – А вже на завтра плануємо вийти на традиційні години вимкнень – такі, які діяли в листопаді: 4 години є світло, 2 години тимчасово немає. Але треба зважати і на те, що сьогодні в трьох областях росіяни обстріляли енергооб’єкти, тому запроваджують аварійні відключення».

За словами Дмитра Луніна, зміни ж стосуються лише черг вимкнень, тобто переліку адрес. Вручну відкоригували черги й додали будинки та підприємства, які раніше не вимикали. Тому матимемо більше мегават для побутових споживачів, щоб відсьогодні поступово запроваджувати справедливі відключення. Звісно, залишатимуться ті будинки, які не зможемо включити в графік відключень, бо вони на одній лінії з критичною інфраструктурою.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.