Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 08:00

Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування Великосорочинської сільської ради. Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Упевнений, що тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб наша громада була територією розвитку, розбудови та процвітання.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію у розбудові нашої громади.

Бажаю від щирого серця – усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення та нових ідей для процвітання нашої землі! Разом до Перемоги!