«СПІВДІЯ ПОЛТАВЩИНА» ПРАЦЮЄ ЗА ТРЬОМА НАПРЯМАМИ

Дата: 12.12.2022 15:00

«СпівДія Полтавщина» працює за трьома напрямами

Із квітня 2022 року на базі Комунальної установи „Обласний молодіжний центр” Полтавської обласної ради (далі – ОМЦ) функціонує Платформа для допомоги цивільному населенню „СпівДія” в межах проєкту „СпівДія Полтавщина” за трьома напрямами:

1. „СпівДія заради дітей” ‒ організація якісного дозвілля, всебічного розвитку та психоемоційної підтримки дітей із родин внутрішньо переміщених осіб віком від 5 до 12 років на базі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського.

2. „СпівДія працевлаштування” ‒ допомога у працевлаштуванні молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, кар’єрне консультування у форматі онлайн та офлайні на базі ОМЦ;

„СпівДіяп психологічна підтримка” ‒ надання онлайн та офлайн консультацій для осіб із числа внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення на базі ОМЦ.

Управління молоді та спорту ПОВА