ІЗ 15 ГРУДНЯ АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ НА ПОЛТАВЩИНІ МОЖНА БУДЕ ПРИДБАТИ З 10:00 ДО 21:00

Дата: 14.12.2022 10:00

Із 15 грудня алкогольні напої на Полтавщині  можна буде придбати з 10:00 до 21:00

Із 15 грудня алкогольні напої на Полтавщині у закладах торгівлі й громадського харчування області можна буде придбати з 10:00 до 21:00. Відповідне рішення прийняла Рада оборони області.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Отримали звернення від мереж супермаркерів, кафе й ресторанів щодо збільшення часового проміжку продажу алкоголю. Пішли назустріч бізнесу, адже це дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів податків із роздрібної торгівлі підакцизними товарами», – зауважив Дмитро Лунін.

Оперативно, достовірно та з перших вуст про ситуацію на Полтавщині читайте з офіційних джерел на зручних для вас майданчиках:

телеграм-канал – t.me/DMYTROLUNIN

сторінка в інстаграмі – instagram.com/dmytro.lunin

сторінка у фейсбуці – facebook.com/lunin.official.