ДЕПАРТАМЕНТ СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОШИРЮЄ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ПЛАТФОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ В МІНСОЦПОЛІТИКИ

Дата: 14.12.2022 11:00

Департамент соцзахисту населення поширює інформацію щодо Платформи соціальної освіти в Мінсоцполітики

За інформацією Міністерство соціальної політики України в рамках реалізації проєкту Уряду Канади “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) розпочав робочу спеціалізований сайт «Платформа соціальної освіти» socialacademy.gov.ua.

Платформа сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері.

Сайт створений з метою надання підтримки територіальним громадам у посиленні їх діяльності в сфері розвитку соціальних послуг, захисту прав дитини та організації інших програм підтримки населення.

Вже зараз на платформі доступні навчальні курси: «Організація соціальних послуг в територіальній громаді», «Надання соціальних послуг екстрено (кризово)», «Денний догляд дітей з інвалідністю : стандарт надання послуг».

Онлайн-доступ до матеріалів допоможе організувати навчання у будь-який зручний час та в будь-якому місці. У разі успішного засвоєння нових знань і навиків, після проходження онлайн-курсів, учасники навчання отримають сертифікати Міністерства соціальної політики України.

Навчальна платформа дозволить покращити якість соціальних послуг, які надаються в громадах.

Онлайн-майданчик також буде корисним і для звичайних громадян, щоб дізнаватися, на яку соціальну підтримку вони мають право, що таке соціальні послуги та як вони надаються.

Директор Департаменту соцзахисту населення Полтавської ОВА

Людмила КОРНІЄНКО