ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСІХ ЖИТЕЛІВ ПОЛТАВИ

Дата: 23.12.2022 08:00

Інформація для всіх жителів Полтави

Центр відновлення Кортекс за участю міжнародного благодійного фонду AVSI та фонду Helpgroup проводить програму по безкоштовній допомозі.

Кто може отримати допомогу?

Допомогу можуть отримати всі бажаючі які виховують чи опікуються дітьми, а також діти до 18 років.

Яка допомога надається?

За умовами спонсора програми - фонду AVSI, буде надана безкоштовна психологічна підтримка (групова) а по закінченню курсу з 5 занять, кожен учасник отримує гуманітарний набір. Батьки з малими дітками за потреби отримають дитяче харчування.

Як проходить программа?

Після реєстрації бажаючих учасників, будуть сформовані групи по 10 чоловік, які впродовж 5 занять будуть проходити группові заняття з тем батьківськіх навичок на теми виховання дітей в умовах сьогодення.

Де проходить программа?

Программа проходить в приміщенні центру реабілітації Кортекс за адресою: Полтава вул. О. Бідного 20. Тел: 0951983564

На яку кількість учасників розрахована програма?

Програма розрахована на обмежену кількість учасників з 120 дітей та 120 дорослих у місяць. Кожному участнику, впродовж 5 днів після реєстрації передзвонить оператор, та запросить на участь в програмі.

Де проходить реєстрація?

Реєстрація проходить за посиланням:

Ви завжди можете написати нам на на сторінку центру Кортекс вам нададуть відповідь на всі ваші питання

Постлання для реєстрації

Дорослим https://forms.gle/BdaYTSNzznoanSSu7