ВІТАЛІЯ ДЯКІВНИЧА ПРИЗНАЧЕНО НА ПОСАДУ ГОЛОВИ МИРГОРОДСЬКОЇ РДА

Дата: 02.01.2023 16:00

Віталія Дяківнича призначено на посаду голови Миргородської РДА

30 грудня Президент України Володимир Зеленський підписав Розпорядження про призначення головою Миргородської районної державної адміністрації Віталія Анатолійовича Дяківнича.

До цього він працював на посаді першого заступника голови Миргородської районної державної адміністрації.

Віталій Дяківнич народився 14 серпня 1979 року у селищі Диканька Полтавської області. У 2001 році закінчив Полтавський Державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка за спеціальністю педагогіка та методика середньої освіти, історія та основи економіки. У 2020 році –  Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України та здобув ступінь магістра з публічного управління та адміністрування.

Свою трудову діяльність розпочав у 2001 році на посаді держподатінспектора групи обліку та контролю відділу податкового аудиту та валютного контролю Петропавлівської МДПІ в Дніпропетровській області. Із 2002 по 2003 рік працював менеджером зі збуту Колективного фермерського господарства «Лот». Із 2004 по 2005 рік працював оператором копіювально-розмножувальної техніки Диканської районної ради. Із 2005 по 2016 рік - спеціаліст, провідний спеціаліст, головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату Диканської районної ради. Із 2016 по 2021 рік – керівник апарату Диканської районної державної адміністрації.