ВІКТОР ЛИСАК: «В УКРАЇНІ ТА ОБЛАСТІ ПАРАЛЕЛЬНО З COVID-19 ІДЕ ПІДЙОМ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП»

Дата: 10.01.2023 10:00

Фото без описуФото без описуФото без опису

Віктор Лисак: «В Україні та області паралельно з COVID-19 іде підйом захворюваності на грип»

Сьогодні в Україні та області паралельно з поширенням коронавірусої інфекції спостерігається активне розповсюдження грипу. Зросла кількість викликів бригад екстреної допомоги за добу – майже 800 проти 500-600. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктор Лисак, аналізуючи стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19 в Полтавській області.

«В Україні та області паралельно з COVID-19 іде підйом захворюваності на грип та ГРВІ. На Полтавщині циркулює переважно грип А, який є висококонтагіозним і протікає зі значним підйомом температури та низкою супутніх клінічних проявів. 50% серед усіх пацієнтів – діти».

Віктор Лисак наголосив на необхідності дотримання усіх профілактичних заходів, які пливають на темпи розповсюдження грипу. Ідеться про регулярне миття рук, дотримання особистої гігієни, дезінфекцію приміщень.

Окрім того, за словами Віктора Лисака, потрібно звернути увагу на громади зі швидкими темпами розповсюдження коронавірусної інфекції. Це Новосанжарська, Хорольська, Горішньоплавнівська, Великобагачанська, Полтавська і Кременчуцька.

Загалом за тиждень на Полтавщині виявили 229 нових випадків захворювання на COVID-19. Продовжують лікування 679 хворих.

Робота щодо вакцинації населення в області продовжується.