СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ НЕВЕЛИКИЙ СНІГ ТА ОЖЕЛЕДИЦЮ НА ПОЛТАВЩИНІ

Дата: 30.01.2023 17:00

Синоптики прогнозують невеликий сніг та ожеледицю на Полтавщині

У найближчі дні в області спостерігатиметься мінлива погода. Часом слабкий сніг, температура вночі до 0-5º морозу, вдень близько 0º. Про це повідомили в обласному центрі з гідрометеорології.

31 січня – хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг і мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-7º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

1 лютого – хмарно з проясненнями, невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.

2 лютого – хмарно з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.