Нас запитували: закінчився строк дії документів дозвільного характеру. Як діяти під час воєнного стану ?

Дата: 02.02.2023 16:00

❗️ Відповідаємо.

🔰 Відповідно підпункту 4 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2022 № 357 «Деякі питання виконання підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки на період дії воєнного стану» строк дії документів дозвільного характеру на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та на виконання робіт підвищеної небезпеки, який закінчився в період дії воєнного стану, автоматично продовжується на період дії воєнного стану і протягом одного місяця після його припинення чи скасування.

☝️ Також, не пізніше одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану, ви маєте право подати відповідні документи для продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

🟢 За роз’ясненнями та консультаціями звертайтесь до інтерактивного інспектора Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці:

✔️ за номером: +38068 400 38 87**

✔️ електронною поштою: interaktuvnyiinspektor_pns@ukr.net

✔️ заповнивши форму для одержання роз’яснень - https://surl.li/ejifd