Важлива інформація!

Дата: 08.02.2023 16:00

Безвідповідальність вбиває❗️

Рятувальники закликають не виходити на тонкий лід❗️

🔹З початку року на території Полтавської області зареєстровано 3️⃣ нещасних випадки на воді. Внаслідок них 2️⃣ людини загинули, одного чоловіка, який під час риболовлі провалився під кригу на ставку було врятовано.

🔷Ще один випадок стався 4 лютого в місті Горішні Плавні. Чоловік з немовлям провалилися під кригу на річці Дніпро. Місцевий рибалка допоміг вибратися із крижаної води. Постраждалих госпіталізували до лікарні.

🔹Не нехтуйте правилами безпеки! Нагадуємо, що виходити на лід не можна при температурі повітря вище 0 градусів, а товщині льоду менше 7 сантиметрів. Не виходьте на лід поодинці і у нічний час, майте засоби для порятунку.

🔹Найголовніше й найпростіше правило, яке убезпечить вас від лиха – не виходьте на лід! Пам’ятайте, що у разі виникнення небезпечної події відразу телефонуйте за номером 📞101.