Великосорочинська громада
Полтавська область, Миргородський район

Важлива інформація!

Дата: 12.02.2023 10:00
Кількість переглядів: 92

Фото без опису

Нас запитували: чи має право працівник, який здійснює догляд за хворим членом сім'ї, розірвати трудовий договір у визначений ним строк?

❗️ Відповідаємо.

Так, має.

🔰 Відповідно до вимог частини 1 статті 38 КЗпП України у разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу, зокрема у зв’язку з доглядом за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку, або особою з інвалідністю I групи, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.

👉 Відповіді на інші найпоширеніші запитання знайдете на сайті Держпраці - https://dsp.gov.ua/faq/ та на інформаційному порталі - https://pratsia.in.ua/faq.php


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь