Важлива інформація!

Дата: 16.02.2023 12:00

Як говорити з дитиною про вибухонебезпечні предмети?

Ловіть собі у стрічку поради від UNICEF Ukraine та ДСНС України

На зображенні може бути: текст «як говорити 3 дитиною про вибухонебезпечн предмети? ятаеш песика патрона? ти знаеш, чим BİH займаеться? BiH допомагае знаходити вибухонебезпечни предмети. вибухонебезпечни- це коли існуе небезпека вi̇д вибуху. уяви, що ми проходимо подготовку разом iз патроном. unicef не пидходь не чпай телефонуй 101»

На зображенні може бути: текст «як говорити 3 дитиною про вибухонебезпечн предмети? знаеш, як виглядають небезпечни предмети? покажить зображення мни i запитайте, чи знае дитина, що це. скажить, що це міна. спочатку краще показати люстрацю, a наступного разу можна показати реальне фото. unicef не пидходь не чпай телефонуй 101»

На зображенні може бути: текст «як говорити 3 дитиною про вибухонебезпечн предмети? якщо дитина намагаеться торкнутись самого зображення вибухонебезпечного предмету, коли ви показуете картинку, скажить ท: "давай звикати в якому разі, навi̇ть на картинци ми не торкаемось таких предметв. не чпай!>. unicef не пидходь не чпай телефонуй 101»