Важлива інформація!

Дата: 14.02.2023 14:00

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст «герлянда 3 батарейками романтична атмосфера гарантована, навть якщо вимкнули свитло 0.......»

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: текст «шкарпетки 3 мериноса завжди хороша дея в лютому, адже ноги в тепл запорука здоров я ….......»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

❤️‍ День закоханих цьогоріч має особливе значення. В умовах війни він вкотре нагадує нам про справжню турботу.

Підготували список подарунків, які зігріють вашу близьку людину та розсіють темряву:

🔦 Ліхтарик — щоб романтичні прогулянки під час аварійних відключень були безпечними.

✨ Флікери — нехай ваше кохання буде видно здалеку, особливо на слабко освітлених дорогах та вулицях.

🛌 М'яка ковдра — зігріє холодними зимовими ночами, а вечорами збиратиме на кіносеанси.

💡 Гірлянда з батарейками — романтична атмосфера гарантована, навіть якщо вимкнули світло.

☕️ Яскравий термос — гарячий чай або кава зігріють під час зимових прогулянок.

🧦 Шкарпетки з мериноса — завжди хороша ідея в лютому, адже ноги в теплі — запорука здоров`я.

🧤 Рукавички — щоб жодні морози не завадили триматися за руки.

Бережіть себе та коханих 🙌

#безпекацивільних #безпекавільних

Ця публікація створена Internews Ukraine в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та щирої підтримки американського народу через проєкт «ГОВЕРЛА».