15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2023 10:00

На зображенні може бути: 4 людини, на відкритому повітрі та пам’ятник

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану у Великосорочинській громаді відбулося покладання квітів до могил землякам, які загинули на територіях інших держав, а також полеглим воїнам, які захищають нашу державу сьогодні.

У пам´ятному заході взяли участь сільський голова Олександр Тищицький, перший заступник сільського голови Тетяна Мілько, секретар сільської ради Світлана Осауленко, старости Сергій Свірідов, Руслан Торяник, Віктор Фесенко, голова Великосорочинської організації учасників бойових дій на території інших держав Юрій Тимошенко, заступник голови Миргородської міської спілки ветеранів Афганістану Сергій Солоха, ветерани війни та жителі громади.

Присутні поклали квіти до підніжжя могил та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих.

Щорічно 15 лютого український народ віддає глибоку шану усім, кому судилося пройти пекло бойових дій. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни – миротворця.

Сьогодні ми вітаємо тих, хто повернувся до рідних домівок, вшановуємо пам'ять полеглих та схиляємо голови перед їх подвигом, мужністю та витримкою.